איפה קונים בשר באילת ?

תוכן עניינים

מעדניה עם בשר לא כשר באילת

אז יש המון מקומות לקנות בשר לא כשר באילת, אבל מעדניית גורמה באילת שפתוחה עד 23:00 בלילה גם שישי וגם בשבת יש רק אחת, היא ממוקמת במרכז רזין באילת ליד פיצה פפרוני ומעל מנסי בורגר אילת.

האם יש בשר כשר ?

כן במעדניית דניאל הסופר הלא כשר הגדול באילת יש גם בשר כשר וגם בשר לא כשר, אם אתם מחפשים מעדני גורמה בעיר אני בטוח שמעדניית דניאל היא הסופר בשבילכם, מעבר לבשר יש בסופר דגים, עופות, ומוצרים רבים מכל העולם בעבר המעדניות האלו נקראו סופר של רוסים אבל ב 2021 אנו קוראים להם מעדניות גורמה. ישנם עוד מעדניות גורמה באילת אבל לא בסדר גודל של מעדניית דניאל שהיא בעצם הסניף של מגה בעיר לשעבר לכן היא כזאת גדולה לצערנו אין טיב טעם באילת אבל הדבר שהכי קרוב ל טיב טעם באילת הוא מעדניית דניאל.

מה עוד יש במעדנייה ?

במעדנייה יש מחלקת פירות וירקות שדניאל בעצמו נוסעה להביא מהשוק במרכז, מחלקת ירקות במעדנייה נראית ממש כמו שוק קטן, כמו כן יש מחלקת אלכוהל ומשקאות גדולה, מעדנייה חלבית ומעדנייה בשרית, שרי מפסים ועוד אלפי מוצרים מחו"ל

מה מיוחד במעדניית דניאל

אחד הדברים שמיוחדים במעדנייה זה שהם מביאים גלידות מכל העולם, יש מגוון עצום של גלידות מיוחדות גם מהעולם וגם מישראל לדוגמא הם מחזיקים את הגלידה של הכנאפה, הם היו הראשונים באילת להביא את זה אך היום זה נפוץ, כמו כן יש גלידות של מותגים מכל מקום שאתם יכולים לחלום עליו שווה לכם להציץ בתמונות או להיכנס למעדנייה .

Home » בלוג » איפה קונים בשר באילת ?

דילוג לתוכן